Firmowa strona internetowa to najlepszy handlowiec. Działa w interesie przedsiębiorcy całą dobę, w święta i weekendy. Nie usłyszy od niej, że jest zmęczona. Nie poskarży się na zły dzień. W dodatku przełamuje bariery czasu i przestrzeni. Dlatego warto zadbać, by pracowała na pełnych obrotach. Wystarczy dać jej możliwości. Jedną z nich jest optymalizacja witryny pod kątem SEO. Przebywasz na stronie GOSEM – agencji SEO z Warszawy. Rozgość się. Znajdziesz tu odpowiedzi na kilka pytań. Jednym z nich będzie: jak rozwinąć biznes w Internecie?

Dziś Warszawa, a jutro…

Jesteśmy agencją SEO z Warszawy. Jednak na próżno szukać nas w biurze. Naturalne środowisko funkcjonowania agencji SEO to Internet. Poruszamy się po nim z ogromną wprawą. W sieci znajdziesz efekty naszych działań. Wystarczy uruchomić wyszukiwarkę Google. Współpracowaliśmy z największymi markami. Zdobyliśmy doświadczenie, którego nie zawahamy się użyć, by zapracować na Twój sukces. Zasięg działań agencji SEO GOSEM znacznie wykracza poza Warszawę. Wspomagamy biznesy z różnych zakamarków Polski i Europy. Pomagamy małym urosnąć. Wspieramy średnie firmy, które chcą rozwinąć skrzydła. Jak możemy pomóc Tobie?

 

Nasza misja

Pytanie zadane wyżej doskonale określa kierunek naszych działań. Jesteśmy agencją SEO z Warszawy. W skład zespołu GOSEM wchodzą technicy SEO, specjaliści od Google Ads, UX manager i programiści. Dzięki temu jesteśmy firmą SEO o ogromnych możliwościach. Założyciele GOSEM to praktycy z doświadczeniem. Ukończyli Stowarzyszenie Agencji Reklamowych, liczne kursy, posiadają certyfikaty Google Ads. Oznacza to, że zadbają nie tylko o widoczność witryny w Internecie. Wiedzą co i jak zrobić, by strona internetowa realizowała założenia Klientów: generowanie zapytań ofertowych, sprzedaż lub popularyzacja marki w sieci. Do tego wciąż im mało. Nieustannie się szkolą i poszerzają wiedzę. Dzięki temu usługi SEO świadczone na rzecz Klientów wyróżniają się jeszcze lepszą jakością.

Wyróżniamy się

Pozycjonowanie traktujemy jak doskonały punkt wyjścia. Tak naprawdę działamy znacznie szerzej. Łączymy umiejętności marketingowe z elementami generowania ruchu na stronie internetowej naszych Klientów. Dzięki temu usługa SEO jest nie tylko unikalna, ale także skuteczna.

Kierujemy się zasadą fair play. Zależy nam, by obie strony były zadowolone ze współpracy. Jesteśmy dobrzy w tworzeniu skutecznych strategii marketingowych, a nie w opowiadaniu bajek. Dlatego nie zagwarantujemy natychmiastowych efektów. Klienci otrzymują od nas rzetelną informację na temat zakresu działania. Uprzedzamy o ryzyku. Jest coś, co zagwarantować możemy: zaangażowanie. Dzięki temu nasi Klienci mają świadomość dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Stawiamy na dobrą komunikację. Przekonaliśmy się, że jest to wartość, która wpływa na zadowolenie Klientów i jakość naszych działań. Właśnie dlatego już na początku współpracy przydzielamy indywidualnego opiekuna projektu. To praktyk, który towarzyszy Klientowi na każdym etapie wprowadzania zmian.

Firma SEO na językach

Jeśli mielibyśmy wymienić tylko jedną rzecz, za którą cenią nas nasi Klienci, to byłaby to najprawdopodobniej „umiejętność tłumaczenia aspektów technicznych na zrozumiały dla Klientów język” . Mamy się czym pochwalić. O naszej skuteczności przekonało się wielu Klientów, którzy docenili skuteczność zaproponowanych rozwiązań. Jesteśmy firmą SEO, która zaczyna od poznania biznesu i sytuacji Klienta. Biznesy Klientów są bardzo różne, nawet jeśli firmy działają w tej samej branży. Każdy jest na innym etapie rozwoju biznesu (jedni dopiero zaczynają, inni są już zaawansowanymi przedsiębiorcami). Oczekiwania Klientów, jak również ich możliwości budżetowe także się różnią. Dlatego każda nasza oferta jest spersonalizowana jest przygotowana indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i możliwości Klienta.

Zacznijmy współpracę

Czytając ten tekst, miałeś możliwość co nieco się o nas dowiedzieć. Teraz kolej na Ciebie. Pozwól nam poznać Twój biznes. Dzięki temu zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasze działania przyprawimy kreatywnością i indywidualnym podejściem. Nie ma dwóch takich samych Klientów. Dlatego w naszej ofercie nie znajdziesz gotowych szablonów. Rozwiązanie, które usłyszysz, stworzymy TYLKO dla Ciebie. By tak się stało, zrób ten pierwszy krok. Skontaktuj się z nami i umów się na niezobowiązującą rozmowę. Gwarantujemy, że już na wstępnym etapie otrzymasz od nas bardzo cenne informacje, które będziesz mógł wykorzystać nawet, jeśli nie skorzystasz z naszej oferty.

Oddzwonimy.
Zostaw nam swój numer.